ЄвроСтар

ТОВ
Персонал Євро Стар і реквізити компанії Крюiнг, вакансії. Робота для морякiв - відкриті вакансії. Крюiнговi агентства СНД Порти, суда, компанii... Офорний флот...

кнопка русский

ФЛОТ OFFSHOREДля роботи на звичайних PSV, AHTS (без DP), як правило, ніяких додаткових сертифікатів не треба. Для суден з системою DP (DSV, OSV, DCV, Cable ships, Drillships, PSV, AHTS і т.п.) -судоводітелям потрібно сертифікат DP-оператора. Зазвичай потрібні фахівці з DP Advanced і DP Unlimited (Залежить від вимог компанії і DP-класу судна). -для механіків існує курс DP Maintenance - судновласники його часто просять для стармеха і електромеханіків (Знову ж таки, якщо судно з DP).


AHTS

AHT/AHTS - Anchor Handling tug supply
(буксир для обробки якорів / судно-постачальник)

детально


ADS

ASD - AZIMUTHING STERN-DRIVE TUG
«Азимутальний буксир»

- буксир з кормовим розташуванням азимутальних «повноповоротних» вінторулевих колонок. Він подібний за типом традиційного двогвинтового буксиру, проте звичайний гвинт і гребний вал замінені на азимутальні вінторулевие пристрою. Азимутальні пристрої складаються зі звичайних гвинтів, обладнаних поворотними насадками, які можуть обертатися на 360 градусів для надання тяги в будь-якому напрямку без використання рулів. Найбільш поширена конструкція, яка отримала назву «Z-Drive» завдяки особливості вала який горизонтален на виході з двигуна, вертикальний по відношенню до корпусу і знову горизонтальний на ступиці гвинта, в цілому утворює собою форму подібну букві «Z», також встановлюються конструкції типу «L -Drive ». Як правило, буксири типу ASD мають буксирну лебідку на баку, але іноді і на кормі. У більшості випадків буксири ASD використовуються як портові буксири, для супроводу судів в акваторії порту і в відкритому морі. Середнє тягове зусилля становить близько 65 тонн (і більше).


AHTS

CABLE VESSELS
(КАБЕЛЕУКЛАДАЧИ)

Кабельне судно - судно технічного флоту для прокладки, ремонту і обслуговування морських (океанських) ліній зв'язку та електропередачі. Кількість прийнятого на борт кабелю - від сотень до 5-8 тис. Км. на найбільших океанських судах. Кабельні суду відрізняються характерною носовим краєм з видатним вперед кран зі шківами великого діаметру, через які кабель опускається в море або піднімається з води. Шківи для пропуску кабелю встановлюються також в кормі. Кабельні суду мають 2-3 палуби, бак, рідше і ют. МО розташовується в середній частині або кілька зрушено в корму. Ряд відсіків судна має циліндричні ємності - тенкси, призначені для кабелю. Кабель в тенксах укладають по колу, а окремі його кінці, де повинні бути приєднані підсилювачі або зроблені з'єднання, виводять назовні на палубу через кришку тенксов. Тенкси водонепроникні і можуть наповнюватися водою при перевірках кабелю. Для прокладки і підйому кабелю служать кабельні машини з електроприводами вантажопідйомністю до 30 т. - типу лебідок і многошківние. Останні дозволяють вести прокладку кабелю з вбудованими підсилювачами безперервно без зупинки судна. Кабельні суду обладнуються водолазними станціями, підводним телебаченням, пристроями для підйому і зрощування кабелів.


DSV - Diving Support vessel Судно забезпечення водолазних робіт.

DSV - Diving Support vessel
(Судно забезпечення водолазних робіт.)

призначене для забезпечення і проведення водолазних робіт на різних глибинах і з різними газовими сумішами. Обладнано, як правило, водолазним барокомплексов і всіляких підводним інструментарієм. В даний час сучасні системи занурення дозволяють водолазам проводити роботи на глибинах до 400 метрів. Одне DSV судно може забезпечувати роботу до восьми водолазів одночасно. детально


Днопоглиблювальні

DREDGERS
Днопоглиблювальні

детально


alt=

DS - Drill Ship
(Бурове судно)

детально


Emergency Response and Rescue Vessel

ERRV - Emergency Response and Rescue Vessel
(Судно аварійного реагування та порятунку.)

детально


EMSSV - Electromagnetic seismic survey vessel

EMSSV - Electromagnetic seismic survey vessel
(судно займається пошуком нафти за допомогою електромагнітного випромінювання.)

Сейсмічні судна, які використовуються виключно для цілей сейсморозвідки в морях і океанах. Сейсмічне судно використовується в якості дослідницького судна з метою точного визначення місця розташування і найкращою області для буріння нафтових свердловин в середині моря, океану.


FFV - FLEXIBLE FALLPIPE VESSEL СУДНО-КАМНЕУКЛАДЧІК СО спускною ТРУБОЮ

FFV - FLEXIBLE FALLPIPE VESSEL
СУДНО-КАМНЕУКЛАДЧІК СО спускною ТРУБОЮ

Судна цього типу є судами необмеженого морського плавання з можливістю транспортування великої кількості скелястої породи в трюмах. Попередньо завантажене судно прибуває до місця проведення робіт і за допомогою спеціальної складовою гнучкої труби (flexible fallpipe) і з використанням апарату ROV проводить вивантаження каменю в необхідної позиції з високою точністю завдяки можливостям системи динамічного позиціонування. Камінь подається з трюмів в провідну трубу за допомогою стрічкового конвеєра. Використовуються ці суду для глибоководних робіт спрямованих на створення захисту нафтових і газових трубопроводів.


FPSO (Floating Production Storage and Offloading)

FPSO - Floating Production Storage and Offloading
(Судно видобутку, зберігання і відвантаження нафти)

детально


GSV - Geophysical Survey Vessel - Судно геофізичної розвідки

GSV - Geophysical Survey Vessel
(Судно геофізичної розвідки)

- призначені для проведення геофізичних сейсмічних досліджень нижче морського дна. Двигуни GSV, які містять гідрофони. Пневматичні пістолети видають сигнал, як звукова хвиля, що проходить через воду в Землю, проходить через страти з різними сейсмічними реакціями і фільтруючими ефектами, і повертається до гідрофонів, щоб бути записаними як сейсмічні дані. Технологія добре просунулася від 2D до 3D і тепер "4D", з більш складним обладнанням на борту GSV, передаючи дані в режимі реального часу. Деякі GSV повністю присвячені сейсмічним дослідженням; інші є первинними суднами для дослідження морського дна з сейсмічними дослідженнями як вторинна можливість.


HLCV - Heavy Lift Crane Vessel Судно-великоваговий плавучий кран

HLCV - Heavy Lift Crane Vessel
(Судно-великоваговий плавучий кран)

детально


HLV Heavy Lift Vessels

HLV Heavy Lift Vessels

розроблені для виготовлення важких підйомників для монтажу морських споруд, таких як виробничі палуби, модулі тощо. Вантажопідйомність може варіюватися від 1000 до 14000 тонн. Більшість сучасних HLV є самохідними та динамічно розташованими. Деякі HLV обладнані можливостями трубопроводів. Деякі інші HLV, такі як ножиці для зсуву, використовуються в основному в гавані або в спокійних водах.


JUDR - Jack-up Drilling Rig Підйомна бурова установка

JUDR - Jack-up Drilling Rig
(Підйомна бурова установка)

детально


OCV - Offshore Construction Vessel - Судно багатоцільового офшорного використання

OCV - Offshore Construction Vessel
(Судно багатоцільового офшорного використання)

можуть бути декількох типів, таких як баржа, човни або напівзаглибні. OCV зазвичай можуть виконувати багатозадачні завдання, такі як підйом і опускання споруд до морського дна, підйом і встановлення обладнання на морські платформи, трубопровідні, пупкові, підводні з'єднання, з'єднання трубопроводів, установка стояків, огляд, технічне обслуговування та ремонт (IMR) і може підтримувати великі операції з розробки морських родовищ, що виконуються спеціалізованими судами. OCV нового покоління спеціально побудовані, добре обладнані для багатозадачності, форми кораблів і DP (Dynamically Positioned), з достатньою потужністю для проходження на швидкості в діапазоні 15 вузлів.


PCV - Pollution Control Vessel - Судно з контролю за забрудненням нафтою

PCV - Pollution Control Vessel
(Судно з контролю за забрудненням нафтою)
PLV / PV - Pipe-Laying Vessel - Судно-трубоукладач

PLV / PV- Pipe-Laying Vessel
(Судно-трубоукладач)

- спеціалізоване судно, призначене для прокладки підводних трубопроводів. В даний час трубоукладчики широко використовуються при освоєнні морських нафтогазових родовищ для прокладки трубопроводів діаметром до 1220 мм на глибинах до 130 м. Спроектовані трубоукладчики для глибин до 600 м. Корпус трубоукладника має спрощену форму. Іноді в трубоукладчики переобладнують баржі або суду іншого типу. Перспективні корпусу катамарана типу або зі стабілізуючими колонами, особливо для експлуатації в районах з суворими погодними умовами. Технологія укладання підводного трубопроводу з трубопрокладчіка полягає в нарощуванні його шляхом послідовної приварки секцій труб, що знаходяться на палубі. При невеликих глибинах для переміщення трубопроводу з палуби до морського дна використовують криволінійне спусковий пристрій, за яким нарощуваний трубопровід переміщують від корми судна на дно в міру приварювання нових секцій труб. Зі збільшенням глибини моря на кормі судна встановлюють додаткову шарнірну опору-стрінгер для підтримки трубопроводу при русі вниз і запобігання великих вигинів його при виході з судна. Для цього ж на судні є натягач. Інший спосіб укладання трубопроводів - барабанний. В цьому випадку трубоукладач обладнаний барабаном, на який намотується виготовлений на березі сталевий гнучкий трубопровід.


Platform Supply Vessels

PSV - Platform Supply/Support Vessels
Судно забезпечення нафтових платформ

Довжина суден цього типу може бути від 20 до 110 метрів. Як правило, ці судна використовуються транспортування екіпажів, постачання, води, палива, рефконтейнеров, різних мастильних матеріалів і хімікатів, сипучих і рідких вантажів, необхідних для забезпечення нафтових платформ.


ROV SV - ROV support Vessel/удно забезпечення робіт підводних телекерованих апаратів

ROV SV - ROV support Vessel
(Судно забезпечення робіт підводних телекерованих апаратів)
SEV - Seismic Exploration Vessel Судно сейсмічної розвідки

SEV - Seismic Exploration Vessel
(Судно сейсмічної розвідки)

Сейсмічне (сейсморозвідувальних) судно - це високотехнологічне спеціалізоване судно для збору і подальшої обробки сейсмічних даних. Судна цього типу використовуються як для сейсмічних, так і для пошуково-розвідувальних, дослідницьких робіт і вишукувань нафтогазових родовищ в морях Світового Океану. Збір інформації здійснюється за допомогою буксируваних стримеров. Кількість стримеров (сейсмопріемних кіс) на сучасних сейсмічних судах може досягати 14-ти штук. А їх довжина може бути більше десяти кілометрів. На судах цього типу встановлюються новітні засоби реєстрації сейсмічних даних, їх прив'язки і обробки в двох - і тривимірному вимірюванні (2D і 3D). Роботи на таких судах можуть проводитися при максимальному хвилюванні - 4-5 балів. Максимальна швидкість буксирування забортного обладнання - 5-5,5 вузлів. Як правило, при проведенні робіт сейсмічне судно супроводжується допоміжним судном, основними функціями якого є забезпечення безпечної навігації і оповіщення проходять судів про районі робіт.


SOV - Subsea Operational Vessel - Судно забезпечення підводних робіт

SOV - Subsea Operational Vessel
(Судно забезпечення підводних робіт)
Semi-submersible Production Platform Напівзанурені видобувна платформа

SSPP - Semi-submersible Production Platform
(Напівзанурені видобувна платформа)

Поширений загальний тип офшорних бурових установок, що поєднує переваги заглибних конструкцій зі здатністю проводити бурові роботи на глибині більш ніж 1500 метрів. Мають опори, що забезпечують плавучість платформи, а також велику вагу для того, щоб залишатися у вертикальному положенні. При пересуванні Напівзаглибний установка використовує той же принцип, що і за допомогою закачування і викачування повітря з нижнього корпусу. Основна відмінність полягає в тому, що при випусканні повітря Напівзаглибний установка притапливается частково, не досягаючи морського дна, залишається на плаву. Стійкість, що досягається заповненням нижнього корпусу водою під час бурових робіт, а також зміцненням важкими 10-тонними якорями, гарантує безпеку експлуатації платформи в бурхливих морських водах. При необхідності її також можна утримувати на одному місці за допомогою активного рульового управління.


WAB - Work Accommodation Barge Плавуча база

WAB - Work Accommodation Barge
(Плавуча база)

детально


WIV - Windfarm Installation Vessel Судно установки вітрових електростанцій

WIV - Windfarm Installation Vessel
(Судно установки вітрових електростанцій)

детально

Счетчик PR-CY.Rank Херсонский ТОП