ЄвроСтар

ТОВ
Персонал Євро Стар і реквізити компанії Крюiнг, вакансії Робота для морякiв - відкриті вакансії Крюiнговi агентства СНД

Портb, суда, компанii... Офшорний флот...

OFFSHORE
WAB - Work Accommodation Barge
(Плавуча база)

Work Accommodation Barge - Плавучая база
Конструктивні особливості багатьох нафтовидобувних і нафтопереробних платформ в тому, що вони обмежені в кількості житлових приміщень для персоналу. З цією метою використовуються Плавуча база (Work Accommodation Barge), попутно вона служить так само і для перевалки палубного вантажу між судами та платформами, за допомогою свого багатотонної крана і має вертолітний майданчик. Призначення Work Accommodation Barge
Work Accommodation Barge призначена для тимчасового проживання персоналу працюючого на сусідніх нафтовидобувних платформах (Oil Rigs), плавучих судах переробки, зберігання і відвантаження нафтопродуктів (FPSOs), бурових судах (Drill Vessels), а так само членів екіпажів суден, що прямують як на суду, так і з них, представники різних організацій та компаній, портова влада, інспектора та багато інших, пов'язані з нафтовою індустрією.

Особливості дизайну та технічні характеристики Конструктивно плавучі бази, діляться на два основних типи: у вигляді плавучої баржі (Work Accommodation Barge) або судна, зі своїми рушіями, яке може самостійно переміщатися (Work Accommodation Vessel). Практично всі плавучі бази обладнані багатотонними кранами, за допомогою яких виробляються вантажні операції з перевантаження палубного вантажу. Кількість і вантажопідйомність кранів на кожній плавучої базі може бути різним.

Більшість старих плавучих баз позиціонуються за допомогою якорів, але багато сучасних Work Accommodation Barge / Vessels мають Систему Динамічного позиціонування (Dynamic Positioning System), яка дозволяє їм підходити впритул до нафтовидобувних конструкцій і здійснювати передачу людей за допомогою гідравлічного підйомного телескопічного трапа. Якщо ж погодні умови не дозволяють безпечно утримувати судно в Системі Динамічного позиціонування, то передачу людей здійснюють за допомогою швидкісних катерів (surfer boat). Потрібно згадати про ще одну важливу конструктивну особливість плавучих баз - це наявність вертолітного майданчика.
Функціївиконувані плавучою базою:
Матеріально-технічне забезпечення;
Вертолітний станція для транспортування людей;
Зберігання в танках різних продуктів, що застосовуються для буріння свердловин;
Наявність великої кількості кают для тимчасового проживання;
Використання власних багатотонних кранів в різних вантажних операціях;
Використання окремих приміщень і площ, як ремонтної майстерні;
Забезпечення проведення водолазних робіт та робіт з дистанційно-керованим мобільним роботом.

Можна зробити висновок, що плавуча база-це багатофункціональний плавучий засіб і розглядати її тільки як плавучий готель буде великою помилкою.
Счетчик PR-CY.Rank Херсонский ТОП