ЄвроСтар

ТОВ
Персонал Євро Стар і реквізити компанії Крюiнг, вакансії Робота для морякiв - відкриті вакансії Крюiнговi агентства СНД

Портb, суда, компанii... Офшорний флот...

OFFSHORE
HLCV - Heavy Lift Crane Vessel

HLCV - Heavy Lift Crane Vessel

це морське судно, обладнане краном або кранами, для проведення вантажних операцій з великими вагами. Найбільші типи цих судів застосовуються в основному для проведення споруди і установки офшорних конструкцій, підйому затонулих суден або підводних човнів, або інших специфічних робіт, де необхідні крани великої вантажопідйомності. Існує три основних типи кранів:
Напівзанурені типу (Semi-submersible Crane Vessel)
Катамаран типу (Catamaran Crane Vessel)
Цельнокорпусная типу (Monohull Crane Vessel)
Історія створення Heavy Lift Crane Vessel
Створення першого Кран-судна, яке розташовувалося в порту і виконувало різні вантажні операції, датується ще 14 століттям. З розвитком технічного прогресу відбувалися видозміни і цього типу судна, вже з більш значущою вантажопідйомністю. І в 1949 році була побудована перша баржа з ??150 тонним поворотним краном, що і дало основний поштовх у розвитку цього напрямку в офшорній будівельної індустрії. Замість будівництва нафтових платформ по частинах, з'явилася можливість збирати цілком палуби і основні конструкції на березі, потім вже готові встановлювати у відкритому морі. У 1963 році, компанією Heerema Marine Consractors, був побудовано Кран-судно на базі танкера і був названо "Global Adventurer". Цей тип Кран-судна був уже адаптований до суворих умов Північного моря. Цією ж компанією в 1978 році були побудовані два судна-крана напівзанурені типу "Hermod" і "Balder", які були менш чутливі до морської хвилі, що дозволяло використовувати їх в зимовий період в Північному морі. Їх стабільність у багато разів вище, ніж у судів цельнокорпусная типу. Велика вантажопідйомність кранів привела до скорочення часу на установку нафтових платформ від декількох місяців, до декількох тижнів. На даний момент, найбільше Кран-судно - це Кран-судно напівзанурені типу "Thialf" від компанії Heerema Marine Consractors. Основні характеристики Semi-Submersible Crane Vessel "Thialf":
Tonnage 136 709 GRT
Displacement 198 750 t max
Length: 201.6 m
Beam: 88.4 m
Height: 144.0 m (crane)
Draft: 31.6 m
Propulsion: 6 x 5500 kW (retractable azimuth thrusters)
На SSCV Thialf встановлено два крани, загальною вантажопідйомність в 14200 метричних тонн. Це судно обладнане Системою Динамічного Позиціонування (Dynamic Positioning System) Клас 3. На мілководді може використовувати 12 якорів типу Flipper Delta, кожен по 22.5 тонни вагою. Корпус складається з двох понтонів і чотирьох колон кожен. Транзитна осаду 12 метрів. Для проведення вантажних підйомних операцій баластувальні до осадки 26.6 метрів, завдяки чому сильно зменшується ефект впливу хвилі і брижі. Можливість розміщення 736 осіб на судні. Умови проживання та роботи на Semi-Submersible Crane Vessel "Thialf" Два перших рівня надбудови - двох та одномісні номери без туалету та душу, тільки раковина, але на кожному рівні є дві душові, в яких більше двадцяти кабінок. На офіцерської палубі одномісні каюти зі зручностями в них. До кожного поверху приписані люди відповідальні за порядок і прибирання в каютах і коридорах. Пральня одна на весь величезний пароплав, складав свій одяг в мішечок з номером каюти в спеціальне віконце на кожному поверсі, і на наступний день після вахти ваші речі чекають вас в каюті, випрані і випрасувані. 24 години на добу судно працює над проектом, кожні 12 год змінюються вахти. Всі запчастини і інструмент можна знайти на величезному складі, починаючи від одягу і різного інструменту, закінчуючи новими машинами для навантаження. Одним з недоліків можна відзначити його величезні розміри, враховуючи, що половина всього знаходиться нижче рівня води. Спуститися на самий низ в насосне відділення можна на двох ліфтах (один з правого, інший з лівого боку), а якщо пішки, то не поспішаючи йде близько 10-15 хвилин. На SSCV "Thialf" три машинних відділення і ще два на палубі. Протягом проекту, над яким працює судно, проходять конференції, на них у доступній формі, не заглиблюючись в технологічні моменти, поетапно розповідають про роботи пов'язаних з проектом, тому кожен на пароплаві знає в який день, що заплановано встановлювати або знімати. Зазвичай на будь-якому проекті присутній суперінтендант від компанії і такий же від чартеру. Зміст судна чартеру обходиться дуже дорого, тому всі проекти добре сплановані і не буває простоїв і закінчуються в стислі терміни. Так, наприклад, установка нафтової платформи займає від 28 днів до 35 днів.


Счетчик PR-CY.Rank Херсонский ТОП