ЄвроСтар

ТОВ
Персонал Євро Стар і реквізити компанії Крюiнг, вакансії Робота для морякiв - відкриті вакансії Крюiнговi агентства СНД

Портb, суда, компанii... Офшорний флот...

OFFSHORE
FPSO - Floating Production Storage and OffloadingFPSO (Floating Production Storage and Offloading) FPSO (Floating Production Storage and Offloading) FPSO (Floating Production Storage and Offloading)

FPSO суда добувають сиру нафту з глибоководних свердловин і зберігають її в своїх танках до тих пір, поки вона не буде перекачано на танкери-човники або океанські нафтоналивні баржі для подальшого транспортування на берег. Також перекачування нафти на континент може здійснюється через спеціальну систему трубопроводів, проте цей варіант прийнятний, коли освоєння родовищ відбувається в безпосередній близькості від берега. На додаток до судів FPSO використовуються також спеціалізовані судна (без виробничого обладнання) FSO (Floating Storage and Offloading), працюють вони в тих же районах для забезпечення нафтових і газових розробок.
Найбільш часто використовувані абревіатури:
FSO - плавуча система для зберігання і вивантаження нафтопродуктів, як правило, це судно або плавуча баржа, що має корпус, який містить цистерни для зберігання видобутої нафти, і засіб для викачування нафти з резервуарів. Ці установки не мають ніякого виробничого та технологічного обладнання.
FPSO - плавуча система нафтовидобутку, зберігання і вивантаження, яка, крім можливості зберігати і розвантажувати нафту, включає також обладнання для отримання сирої нафти з видобувних свердловин і обробки її для експорту, розділяючи воду і газ.
FPS - плавуча система нафтовидобутку: це загальний термін для опису будь-якого плавучого пристрою, призначеного для отримання сирої нафти з видобувних свердловин і її обробки. Ця система може не мати обладнання для зберігання, в цьому випадку нафта буде передаватися за допомогою трубопроводу на берег або на найближчу FSO.
FSU - плавуче сховище; плавучий пристрій, призначене виключно для зберігання нафти. Експорт може здійснюватися за допомогою трубопроводу на берегове пристрій, на відміну від вивантаження на танкери постачання. Іноді ця абревіатура використовується як синонім до FSO. v FDPSO - новий тип судна, що з'явився в 2009р, оснащений буровою установкою. Причому, бурової модуль може бути знятий і використаний в іншому місці. В даний час існує одне таке судно належить компанії PROSAFE: "FDSPO Azurite"

Деякі цікаві факти про FPSO:
На сьогоднішній день на континентальному шельфі працюють приблизно 70 FPSO.
Деякі компанії, що оперують FPSO: Chevron, Eni Saipem, SBM Offshore, Bumi Armada Berhad, Bluewater Group, Prosafe і ін.
Вартість FPSO може досягати 800 млн. Доларів США і більше.
Останнім часом багато суден подібного типу оснащуються системою динамічного позиціонування, яке дозволяє судну утримуватися на місці без використання якорів і інших пристроїв.
FPSO бувають не тільки звичайної «судновий» форми, а й круглої або навіть трикутної.
Найбільшим FPSO в світі є FPSO Girassol з dwt 343000.
На шельфі Великобританії працюють 15 судів FPSO і FPS.
Першим FPSO було судно "Shell Castellon", побудоване в Іспанії в 1977.
Hyundai Heavy Industries Co. в квітні 2009 року побудувало спеціальний сухий док для побудови FPSO. Він є найбільшим в світі (довжина 490 метрів).

На FSPO, як правило, працює від 40 до 70 осіб, в залежності від займаної посади період перебування на судні становить від 28 до 90 днів. Більшість позицій відповідають посадам на торговому судні, але називаються інакше. Нижче наведена суднова роль для FPSO:
2 Offshore Installation managers
2 Maintenance Engineers
2 Maintenance Superintendents
2 Mooring Master
2 Cargo Superintendents
2 Production Superintendents
2 Safety officers
4 Cargo Supervisors
2 Mechanical Supervisors
2 Engine room Supervisors
4 Production Supervisor
2 E / I Supervisors
6 Control Room technicians
4 Mechanical technicians
2 DCS technicians
4 E / I technicians
3 Material Coordinator
4 Cargo Operators
10 Production Technicians
4 Engine Room Technicians
2 Electrical technicians
2 Maintenance fitters
2 Medic
Счетчик PR-CY.Rank Херсонский ТОП