ЄвроСтар

ТОВ
Персонал Євро Стар і реквізити компанії Крюiнг, вакансії Робота для морякiв - відкриті вакансії Крюiнговi агентства СНД

Порты, суда, компании... Оффшорный флот...

OFFSHORE
Dredgers - днопоглиблювальніДнопоглиблювальні роботи проводяться для створення необхідних судноплавних глибин на підхідних каналах і акваторіях портів. Грунт витягується земснарядами і згодом транспортується на місце звалища. Тип використовуваного земснаряда (днопоглиблювального судна) залежить від характеру ґрунтів, що підлягають розробці. Для порівняно легких грунтів застосовують землесосні снаряди: без розпушувачів (при легких незв'язних грунтах), з гідравлічними розпушувачами (при легкоразмиваемих грунтах), з механічними і комбінованими фрезерно-гідравлічними розпушувачами (при щільних незв'язних і зв'язкових грунтах). При важких глинистих і сильно тріщинуватих скельних грунтах застосовують багаточерпакові земснаряди, при важких скельних грунтах ведуть вибухові роботи з видаленням уламків порід одночерпаковимі снарядами. бувають самохідні і несамохідні, служать для виїмки і видалення ґрунту на судноплавних шляхах, біля причалів, на портових і внепортових акваторіях і при інших гідротехнічних роботах з метою збільшення або підтримання необхідних глибин. До цієї групи судів відносяться днопоглиблювальні снаряди (земснаряди), грунтоотвозние шаланди, шаландоразгружателі, скалодробітелі, карчепод'ёмніци і ін. днопоглиблювальні снаряди за способом виїмки грунту ділять на землечерпальні снаряди (одно- і многокчерпаковие) і землесосні снаряди, а за способом транспортування грунту на місце укладання - на самоотвозние, шаландовие (звалювати грунт в грунтоотвозние шаланди), рефулерні (видаляють грунт у вигляді пульпи по ґрунтопроводу).

Днопоглиблювальні снаряди

разом із допоміжними суднами (буксирують, промірні катером, плавучим ґрунтопроводу і ін.), Що забезпечують проведення днопоглиблювальних робіт на певній ділянці, називаються днопоглиблювальних караваном.

Землечерпальні снаряди (Backhoe Dredgers)

Одночерпаковий земснаряд представляє собою судно, на якому встановлюється екскаватор із зворотною лопатою на одному кінці понтона на папильонажного палях. Основна перевага даного типу земснаряда - здатність отримувати різні матеріали, включаючи уламкові, пластичні, вивітрені або тріщинуваті породи. Багаточерпакові земснаряди - один з найстаріших типів земснарядів, функції якого з часом взяли на себе земснаряди інших типів. Іноді ці земснаряди як і раніше використовуються, наприклад для забезпечення точності прокладки траншей.
Землечерпательные снаряды (Backhoe Dredgers) Землечерпательные снаряды Backhoe Dredgers Землечерпательные снаряды Backhoe Dredgers

Землесосні снаряди

бувають декількох типів:

DP/DT Trailing Suction Hopper Dredger

Trailing Suction Hopper Dredger - Землесосний [самоотводній] земснаряд з волочитися грунтопріёмніком Самоотвозніе трюмні землесос зазвічай Використовують для віїмкі пухкіх матеріалів, таких як пісок, глина та гравій. Для цього одна або две всмоктувальні труби обладнуються грунтозабірній Пристрій, Волочай по грунту. С помощью системи насосів суміш води и піску засмоктується в трюм (хопер) судна. Як только судно Було завантаження воно відправляється до місця розвантаження, де материал розвантажується через Днищевой дверцята, або ж рефуліруется під високого тиску з сопла днопогліблювального снаряда. Такоже Поширення практикою є перекачування піску по плавучому пульпопроводу.

Cutter Suction Dredger

Cutter Suction Dredger -фрезерний свайно-папильонажного земснаряд з роторним розпушувачем Cutter Suction Dredger Пальово-папильонажного фрезерний земснаряд обладнаний обертовим механічним розпушувачем, розбиває твердий грунт на дрібні фрагменти. Розпушений грунт потім всмоктується за допомогою ґрунтових насосів. Фрезерні земснаряди використовуються в основному в якості стаціонарних земснарядів, які займаються розпушуванням грунту відповідно до заздалегідь заданими профілями. Іншими словами, під час проведення днопоглиблювальних робіт судно не ходить по морю. Після цього матеріал перекачується насосами наберег по плавучому трубопроводу, або ж вантажиться на пришвартовані саморозвантажувальні баржі, які потім розвантажують грунт виїмки в відвал. Великі свайно-папильонажного фрезерні земснаряди - це самохідні судна, які можуть плавати самостійно.


Счетчик PR-CY.Rank Херсонский ТОП